Ostukorv

K.K.K

E-poest tellides ei ole võimalik prille proovida, seega pole võimalik garanteerida, et prillid teie näotüübile ja eelistustele sobivad. Soovitame alati kahtluste korral tulla enne Silmalaseri Kawe salongi proovima. Kui soovite igaksjuhuks e-poes leiduvad prillid broneerida, kirjutage meile info@silmalaser.ee või helistage +372 675 0017. NB! Meie lahtiolekuajad on: E-R 10.00-18.00.

Klaasid prilliraamidele valmistatakse alati lähtuvalt optometristi poolt määratud nägemise parameetritele ja diagnoosile. Kui olete hiljuti käinud optometristi juures, võite saata diagnoosi meie salongi info@silmalaser.ee ja me võtame teiega klaaside valmistamise osas ühendust. Kindlasti pange juurde ka link prilliraamidega, mida soovite osta. Klaaside valmistamine on lisatasu eest!

Silmalaseri Kawe salongis võtab vastu nii optometrist kui silmaarst. Aja saate broneerida meie broneerimissüsteemis: www.silmalaser.ee/booking

 

Jah, Silmalaser on pikima kogemusega laseroperatsioonide teostaja Eestis. Oleme tänaseks opereerinud üle 20000 silma. Pakume võimalust vabaneda prillidest kolmel viisil: Lasik Advanced, Femto Lite ja Femto Balance. Rohkem infot leiate siit: www.silmalaser.ee/campaign/vabane-prillidest-ja-laatsedest

Eesti piires saab Silmalaseri e-poest tellida kaupa Omniva ja Smartposti pakiautomaatidesse ning lisaks on võimalik tellida kaup ka kulleriga koju või kontorisse. Tarneviisi saate valida ostukorvis.