Ostukorv

Ostutingimused

Veebipoe shop.silmalaser.ee omanik on Silmalaser OÜ (reg nr 10575397) asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Pärnu mnt 15, tel +372 675 0017, info@silmalaser.ee

Silmalaser OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Silmalaser OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes ja sisaldavad käibemaksu. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda vastavalt valitud makseviisile.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.
Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul teate saatmisest.

Tagastustingimused

Kaupadele kehtib14-päevane taganemisõigus . Juhul, kui kaup ilmselgelt ei vasta kokkulepitud tingimustele, siis tuleb sellest Müüjat teavitada viivitamatult, saates selle kohta reklamatsiooni koos fotodega e-posti aadressile: info@silmalaser.ee. Kui on tuvastatav ettevõtte eksimus, siis kliendi soovil vahetame ühe kauba samaväärse teise kauba vastu või tagastame makstud summa.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 48 tunni jooksul veebipoe omanikule aadressile info@silmalaser.ee. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Maksetingimused

Tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coopi, Citadele ja Pocopay pangalingi kaudu ning VISA/Mastercard maksekaartidega. Makseid vahendab Maksekeskus AS või pangaülekandega arve alusel. Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele.
Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati. Pärast internetipangas maksmist saate oma tellimusele numbri ja kinnituse e-posti teel.

Silmalaser OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Silmalaser OÜ ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Tarnetingimused

Tellitud tooted komplekteeritakse 2 tööpäeva jooksul ja saadetakse kliendile valitud tarneviisi alusel. Silmalaser OÜ ei vastuta tarnija tarneraskuste eest. Silmalaser OÜ ei garanteeri kauba kättesaamist tarnija poolt esitatud tarneaegadel. Silmalaser OÜ tarnib kauba Eestisse ja Soome. Tarne partneriteks on Omniva AS ja Itella Estonia OÜ. Tarneaeg on tavaliselt kuni 3 tööpäeva. Maksimaalne tarneaeg on 1 nädal.

E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Silmalaser OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata. Kliendi personaalseid andmeid kasutatakse tellitud toodete kättetoimetamiseks.